• En kaliteli ürünler ile hizmet veriyoruz

  • Hizmet sağlayıcısıyız

Silim ve Cila Uygulama işlemi eski, yıpranmış, ağır şartlarda kullanılmış zeminlerin uygun makina ve ekipmanlarla temizlenip kirli görünümlü genellikle çeşitli boyalar, epoksi kaplamalar, dolgu malzemeleri ve beton yüzeylerin sırasıyla kazıma ve parlatma adımlarıyla aşındırılıp mermer ve granit parlaklığına ulaştırılması işlemidir. Beton silimi ve parlatma işlemi kesinlikle bir yüzey kaplama yöntemi değildir. Beton zemine çevreye zararlı hiçbir kimyasal uygulanmaz. Bu yüzden tamamen çevre dostu, çok uzun ömürlü ve ekonomik zeminler elde edilebilir.


Terrazzo Silim - Terrazzo Parlatma

Terrazzo Silim - Terrazzo Parlatma

Terrazzo Silim, Terrazzo Parlatma eski, yıpranmış, ağır şartlarda kullanılmış terrazzo zeminlerin uygun makina ve ekipmanlarla temizlenip eski parlaklığına ulaştırılması işlemidir.

Mozaik Silim - Mozaik Parlatma

Mozaik Silim - Mozaik Parlatma

Mozaik Silim, Mozaik Parlatma eski, yıpranmış, ağır şartlarda kullanılmış mozaik zeminlerin uygun makina ve ekipmanlarla temizlenip eski parlaklığına ulaştırılması işlemidir.

Paledyen Silim - Paledyen Parlatma

Paledyen Silim - Paledyen Parlatma

Paledyen Silim, Paledyen Parlatma eski, yıpranmış, ağır şartlarda kullanılmış paledyen zeminlerin uygun makina ve ekipmanlarla temizlenip eski parlaklığına ulaştırılması işlemidir.

Beton Silim - Beton Parlatma

Beton Silim - Beton Parlatma

Beton silimi ve parlatma işlemi kesinlikle bir yüzey kaplama yöntemi değildir. Beton zemine çevreye zararlı hiçbir kimyasal uygulanmaz. Bu yüzden tamamen çevre dostu, çok uzun ömürlü ve ekonomik zeminler elde edilebilir.

Mermer Silim - Mermer Parlatma

Mermer Silim - Mermer Parlatma

Mermer Silim eski, yıpranmış, ağır şartlarda kullanılmış mermer zeminlerin uygun makina ve ekipmanlarla temizlenip mermer ve granit parlaklığına ulaştırılması işlemidir.

Basamak Silim - Basamak Parlatma

Basamak Silim - Basamak Parlatma

Basamak Silim, Basamak Parlatma eski, yıpranmış, ağır şartlarda kullanılmış merdivenlerin uygun makina ve ekipmanlarla temizlenip eski parlaklığına ulaştırılması işlemidir.

Lolan_Whatsapp Whatsapp