• En kaliteli ürünler ile hizmet veriyoruz

  • Hizmet sağlayıcısıyız

Yerinde Dökme Desenli Mozaik (Terrazzo)
Yerinde Dökme Desenli Mozaik iç ve dış alanlarda yer kaplaması olarak kullanılabildiği gibi tezgah, masa tablası, merdiven basamakları, park ve bahçe mobilyalarında da uygulanabilir. Bileşenleri doğal ürünlerden oluşur. Düz ve desenli olarak kullanılabilir. Renk ve desende sonsuz sayıda duruma uygundur. Renklerini ve içindeki agregasını düzenleyerek zeminler bir sanat eserine dönüştürülebilir. Tasarımları zemin kaplamasına uygulamak için alüminyum yada pirinç çıta şeritlerden faydalanılır. Bu şeritler tasarıma uygun şekillerde bükülerek zemine monte edilirler. Şeritler, mekanik strese dayanım açısından asgari 2mm et kalınlığında olmalıdır. Dökme mozaik (terrazzo) derzli bir yapısı olmadığından uygulandığı alanlarda bütünlük sağlar. Özellikle düz ve geniş alanların arandığı Otel lobileri, ofis , restaurant, hijyen gerektiren fabrikalar ve dekoratif zemin uygulaması arzu edilen tüm açık ve kapalı alanlar için uygundur.

Taraklı Mozaik
Taraklı Mozaik mozaik harcıyla kaplanmış yüzeyin tamamen kuruyup sertleşmeden önce tarak adı verilen aletle darbeli bir şekilde vurularak yüzeylerinin yontulması sonucu elde edilen döşeme kaplaması.Dış zeminlerde çevre düzenlemelerinde kullanılır.

Yerinde Dökme Desenli Mozaik (Terrazzo)

Yerinde Dökme Desenli Mozaik (Terrazzo)

Yerinde Dökme Desenli Mozaik iç ve dış alanlarda yer kaplaması olarak kullanılabildiği gibi tezgah, masa tablası, merdiven basamakları, park ve bahçe mobilyalarında da uygulanabilir.

Yerinde Dökme Merdiven

Yerinde Dökme Merdiven

Dökme mozaik basamak doğal taş agrega ile beyaz ya da renkli çimento ve su karışımından oluşan mozaik harcının; L basamak şekline uygun olarak hazırlanan kalıplara dökülmesi suretiyle yapılır.

Mozaik Merdiven

Mozaik Merdiven

Lolan yapı olarak terrazzo kaplamadan zemin uygulamaları endüstriyel zemin kaplamalarından dökme Mozaik merdivenlere kadar tüm alanlarda hizmetinizdeyiz.

Dökme Terrazzo Merdiven

Dökme Terrazzo Merdiven

Lolan Yapı olarak yapmış olduğumuz Dökme Terrazzo Merdiven çalışmalarımızın bir kısmı aşağıdadır.

Paledyen Uygulaması

Paledyen Uygulaması

Paledyen mermercilikte ürün işlenirken blok ve plakalarda bulunan çatlak veya kırıklar nedeniyle oluşan küçük boyutlardaki artık mermerlere verilen ad

Taraklı Mozaik

Taraklı Mozaik

Taraklı Mozaik Mozaik harcıyla kaplanmış yüzeyin tamamen kuruyup sertleşmeden önce tarak adı verilen aletle darbeli bir şekilde vurularak yüzeylerinin yontulması sonucu elde edilen döşeme kaplaması.

Rekli Mozaik Taş

Rekli Mozaik Taş

Doğal taş doğadan çıkarıldıktan sonra işlenip kullanılan en eski inşaat malzemesidir ve doğada neredeyse hazır halde bulunur.

Lolan_Whatsapp Whatsapp