• En kaliteli ürünler ile hizmet veriyoruz.

  • Hizmet sağlayıcısıyız.

Terrazzo Uygulamaları içerisinde mermer parçaları , kuvartz, granit, cam ,midye kabuğu ve çeşitli agrega ile sağlam madenlerin bulunduğu karışımın, epoksi esaslı bağlayıcı ile karıştırılara uygulanmasıdır . Uygulanacak bölgeye dökülen terrazzo, kurumasından sonra özel slim makineleriyle silinerek canlı ve muazzam bir sonuç elde edilir .
Dış Zemin Terrazzo

Dış Zemin Terrazzo

Araç ve benzeri ağır vasıtaların rahatlıkla üzerinde hareket edebileceği, kaygan olmaması ve çalışma ortamlarında kazaları önlemek için alternatif bir uygulamadır.

Epoksi Terrazzo

Epoksi Terrazzo

İçerisinde mermer parçaları, kuvartz, granit, cam ,midye kabuğu ve çeşitli agrega ile sağlam madenlerin bulunduğu karışımın, özel bir çimento veya epoksi ile karıştırılarak uygulanmasıdır.

Çimento Terrazzo

Çimento Terrazzo

Bir zeminin epoksi terrazzo yoksa çimento terrazzo olduğunu anlamak kolay değildir. Fakat önemli olan hangi terrazzo ile çalışıyorsanız onun bakım metodlarını iyi bilip uygulamaktır.

Terrazzo

Terrazzo

Terrazzo içerisinde mermer parçaları , kuvartz, granit, cam ,midye kabuğu ve çeşitli agrega ile sağlam madenlerin bulunduğu karışımın, özel bir çimento veya epoksi ile karıştırılarak uygulanmasıdır.

Karo Terrazzo Mozaik

Karo Terrazzo Mozaik

Karo Terrazzo Mozaik Bileşenleri doğal ürünlerden oluşup düz ve desenli olarak uygulanabilir. Renk ve desende sınırsız sayıda seçeneğe uygundur.

Stone Design

Stone Design

Stone Design dış zeminlerde, park alanlarında ve isteğe göre özel alanlarda kullanılmak üzere uygulanan bir dış zemin terrazzo kaplama şeklidir.