• En kaliteli ürünler ile hizmet veriyoruz.

  • Hizmet sağlayıcısıyız.

Terrazzo Uygulamaları içerisinde mermer parçaları , kuvartz, granit, cam ,midye kabuğu ve çeşitli agrega ile sağlam madenlerin bulunduğu karışımın, epoksi esaslı bağlayıcı ile karıştırılara uygulanmasıdır . Uygulanacak bölgeye dökülen terrazzo, kurumasından sonra özel slim makineleriyle silinerek canlı ve muazzam bir sonuç elde edilir .
Dış Zemin Terrazzo

Dış Zemin Terrazzo

Araç ve benzeri ağır vasıtaların rahatlıkla üzerinde hareket edebileceği, kaygan olmaması ve çalışma ortamlarında kazaları önlemek için alternatif bir uygulamadır.

Epoksi Terrazzo

Epoksi Terrazzo

İki bileşenli solventsiz epoksi reçine esaslı terrazo kaplama sistemidir. İstenilen renkte epoksi ve agregaların karıştırılarak üretilen bir zemin kaplama sistemidir.

Çimento Terrazzo

Çimento Terrazzo

Çimento terrazo uygulaması içerisinde kullanılar agregalar mermer, cam, ayna, midye kabuğu veya benzeri agregalar ile çimento ve bazı kimyasal karışımların yerinde döküm uygulamasıdır. 

Terrazzo

Terrazzo

Terrazzo içerisinde mermer parçaları , kuvartz, granit, cam ,midye kabuğu ve çeşitli agrega ile sağlam madenlerin bulunduğu karışımın, özel bir çimento veya epoksi ile karıştırılarak uygulanmasıdır.

Karo Terrazzo Mozaik (Prekast Terrazo Mozaik)

Karo Terrazzo Mozaik (Prekast Terrazo Mozaik)

Prekast terrazo ürünler yerinde döküm mozaik veya beton imalatlarına göre daha esnek üretim çeşitliliğine sahip olup, kullanıcıya farklı ve pratik çözümler sunar. 

Stone Dizayn (Stone Carpet)

Stone Dizayn (Stone Carpet)

Stone Dizayn ve Stone Carpet farklı renk ve boyutlardaki doğal veya boyalı agregaların sentetik, reçineli bağlayıcı ile karıştırılarak hazırlanan farklı kalınlıklarda hızlı ve kolay uygulama...

Whatsapp Whatsapp