• En kaliteli ürünler ile hizmet veriyoruz

  • Hizmet sağlayıcısıyız

Baskı Beton

Baskı Beton ( Baskılı Beton ) tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir.

En önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskı beton teknolojisi olmasıdır. Çok çeşitli renk ve desende uygulanabilen, granit ve diğer tabii taşların tüm doğal görünümünü veren PRESSBETON; seçenek özgürlüğü, dayanıklılık  değerleri, antik etkisi ve uygulama süresi ile geleneklere ve kültüre saygılı en yeni beton teknolojisidir.

Çevre düzenlemeleri, kent alanları, yollar, alışveriş ve iş merkezleri, turistik tesisler, parklar, restorasyon alanları, marina ve rıhtımlar. otoparklar, akaryakıt istasyonları, bahçe düzenlemeleri ve iç mekanlar baskı beton’un uygulandığı alanlar arasındadır.

Uygulamada Kullanılan Malzemenin Tanımı
Renkli yüzey sertleştirici; Beton yüzeylere kolaylıkla uygulanabilecek, en yüksek zemin dayanıklılığını yapacak şekilde dizayn edilmiştir.

En Önemli Özellikleri
İçindeki renk pigmentleri zararlı ışınlara dayanıklı olup güneş ışığından dolayı solmaz. Yüksek zemin dayanıklılığı sağlar ve sonsuz renk seçeneklerine sahiptir.

Yüzey Koruma ve Parlatma
Beton yüzeyin tamamen kapatılarak dış etkenlere karşı dayanıklılık kazandırılması ve donma çözülme durumlarına karşı dayanıklılık sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Özellikler
Leke tutmaz, su geçirme oranını en aza indirir neredeyse tamamen ortadan kaldırır. Renklerin canlı kalmasını sağlamaktadır. Yüzeyin yarı mat yarı parlak bir görüntü sağlar. Güneş ışınlarının renkleri bozmasını önler.

Whatsapp Whatsapp